De grote trek. Later dan normaal verlaten we ons onderkomen op Villa Dio Petres en trekken we met ‘de kudde’ naar ons dorpshuis in Kritsa.

Net zoals de herders!

Later omdat we even moesten bijkomen van 6 maanden non-stop werken en klaarstaan voor de cursusgasten en de hotelgasten.

De hut onder de Villa is in de zomer een prima onderkomen. Dicht bij de natuur én dicht bij de gasten. Ideaal ook voor de honden (ouwe Dikkie is incontinent…).

In het seizoen fungeert ons dorpshuis als ‘docentenhuis’, maar nu gaan we er dus zelf van genieten. Nu de winter er aan komt wordt het eenzaam op de Villa en missen we de gezelligheid van buren en vrienden in het dorp Kritsa. Zeker ook omdat we door corona dit jaar wéér niet naar Nederland kunnen. Het risico is te groot dat we vanuit Nederland niet meer naar Griekenland mogen.

vertrek uit hut 1160