Joep Dohmen

Joep Dohmen presenteert in 2026 een filosofieweek aan de hand van zijn eigen levensverhaal. 

Bij narratieve levenskunst draait het om het begrijpen van ons leven als een verhaal, waarin wijzelf de hoofdrol spelen. Door in onze eigen verhaallijnen te duiken, leren we onze ervaringen beter te begrijpen, creƫren we een breder identiteitsbesef en zijn we beter in staat richting te geven aan ons leven. Joep Dohmen zal zijn eigen levenservaring inbrengen in deze week.

Joep Dohmen: 'Wie ben ik zonder verhaal? De narratieve ordening van onze ervaringen is noodzakelijk, willen we ons eigen leven kunnen begrijpen. De kwaliteit van ons levensverhaal doet ertoe'.

De datum is 18 tot en met 24 oktober 2026.

Meer is er nog niet bekend.

Je kunt wel al je belangstelling kenbaar maken want de weken met Joep Dohmen zijn doorgaans snel volgeboekt. Stuur daarvoor een kort mailtje naar info@evdaimonia.com

Je wordt dan (vrijblijvend) benaderd zodra er meer bekend is en er geboekt kan worden.